SMYCKEN i silver, 16 st, bl a G A Dahlberg, Malmö, totalvikt 86 gram.

442022. SMYCKEN i silver, 16 st, bl a G A Dahlberg, Malmö, totalvikt 86 gram.

Broscher i form av blommor och löv samt ett par örhängen med skruv
Stämplade GA&Co för G A Dahlberg.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 972