STELLA FALKNER. Anticoli, Rom.

44202. STELLA FALKNER. Anticoli, Rom.

Oljemålning duk, 50X 42 cm.Signerad och daterad 1948.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 496