TAXIDERMI, 7 st, fåglar, 1900-tal.

442011. TAXIDERMI, 7 st, fåglar, 1900-tal.

Gröngöling, Nötskrika, Domherre, Nötväcka, Blåmes, Taltrast och Flugsnappare.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 661