ERNST HÄLLGREN. "Bellmans huset", originaletsning, signerad.

4419835. ERNST HÄLLGREN. "Bellmans huset", originaletsning, signerad.

Bildytans mått ca 18 x 24 cm
Ramens mått ca 30 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram, Åldersrelaterat bruksslitage. samt vatten märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 18 x 24 cm
Ramens mått ca 30 x 35 cm.

Antal besök: 257