SIGVARD RANELID. Olja på duk, I skogen, signerad, daterad -75.

441943. SIGVARD RANELID. Olja på duk, I skogen, signerad, daterad -75.

89,5 x 72,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

89,5 x 72,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 630