TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn och trä, 1900-tal.

441911. TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn och trä, 1900-tal.

Längd ca 126 cm
Bredd 60 cm
Rygghöjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 126 cm
Bredd 60 cm
Rygghöjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 5 897