EN ÖVERMANTELSPEGEL I MAHOGNY.

4419063. EN ÖVERMANTELSPEGEL I MAHOGNY.

Övermantelspegel i mahogny, 81cm x 112cm, 1900-tal.

I bra övergripande skick med lätt slitage och enstaka slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 181