MARTIN ARONSON LILJEGRAL. (1869 ) olja på duk, signerad daterad 1904.

441871. MARTIN ARONSON LILJEGRAL. (1869 ) olja på duk, signerad daterad 1904.

140 x 82 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

140 x 82 cm.

Lagning.

Antal besök: 2 168