KARAFF, glas, Edward Hald, Orrefors.

441862. KARAFF, glas, Edward Hald, Orrefors.

Höjd ca 24,5 cm.

Slitage. Hänkel med möjlig defekt. Propp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24,5 cm.

Antal besök: 600