MODELLBÅT, lastfartyg med Norskt flagg, 1900-tal.

441860. MODELLBÅT, lastfartyg med Norskt flagg, 1900-tal.

Skrovet gjort i ett stycke.
Längd 76, bredd 10,5, höjd 35,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrovet gjort i ett stycke.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 324