ASTRID BERGMAN TAUBE. Litografi, signerad och numrerad 166/260.

441828. ASTRID BERGMAN TAUBE. Litografi, signerad och numrerad 166/260.

Motivets storlek 56 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets storlek 56 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 764