SOFFA, "fästmanssoffa", 18/1900-tal.

441796. SOFFA, "fästmanssoffa", 18/1900-tal.

Fästen till armstöden i bemålat järn. Bredd 117 cm. Djup 53 cm. Rygghöjd 98 cm.

Bruksslitage samt ryggen något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 645