GOLVLAMPA, modell G 185, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

441755. GOLVLAMPA, modell G 185, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Höj- / sänkbar ljuspunkt. Stammens höjd ca 150 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, repor.

Antal besök: 2 485