MOHIM ROODRO. "Dag och natt". Litografi i färg. Signerad och daterad -03. Numrerad 63/200.

44171. MOHIM ROODRO. "Dag och natt". Litografi i färg. Signerad och daterad -03. Numrerad 63/200.

24 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Antal besök: 4 195