MODELLJÄRNVÄG, Märklin, delar till, 1900-talets andra hälft.

441679. MODELLJÄRNVÄG, Märklin, delar till, 1900-talets andra hälft.

Lokstall i plåt, vändskiva, vagnar, lok samt bandelar, generatorer samt vagn och lokdelar.

Bruksslitage samt ej genomgånget i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 488