DALATUPPAR, 2 st, skuret och målat trä, 1900-tal.

441602. DALATUPPAR, 2 st, skuret och målat trä, 1900-tal.

Höjd ca 15-17 cm.

Skador på kammar och näbb. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15-17 cm.

Antal besök: 690