KUDDAR, 2 stycken, bland annat flamskvävnad, 1900-talets första hälft.

441551. KUDDAR, 2 stycken, bland annat flamskvävnad, 1900-talets första hälft.

Kudde,flamsk, cirka 45 x 45 cm
Kudde, cirka 48 x 65 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kudde, cirka 48 x 65 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 943