ERIK CARLBERG. Klippkust. Olja på duk, signerad.

441541. ERIK CARLBERG. Klippkust. Olja på duk, signerad.

59 x 145 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 145 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 591