URBAN STRÖM. Båtrelief, båtar, signerad.

441534. URBAN STRÖM. Båtrelief, båtar, signerad.

1 st, plåtkonst, längd 122 cm, höjd 32 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 305