Dockservis bestående av 4 koppar med fat, 1 kaffekanna, 1 mjölkkanna samt 1 sockerskål.
Barnservis bestående av 1 kaffekanna, 1 sockeskål, 1 mjölkkanna, 6 koppar med fat.
2 Gingerdockor, märkta i nacken, höjd ca 20 cm.
Slitage, fläckar, nagg, skador.