URNA, keramik, Portugal, 1900-talets andra hälft.

441516. URNA, keramik, Portugal, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 66,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 66,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 520