MINIRÄKNARE samt BANDSPELARE, 1900-talets senare del.

441499. MINIRÄKNARE samt BANDSPELARE, 1900-talets senare del.

Miniräknare: Hewlett-Packard HP-18C Business Consultant
Bandspelare: Sanyo TRC550M.

Smärre slitage. 1 kasettband samt manualer medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bandspelare: Sanyo TRC550M.

Antal besök: 994