SPEGEL, förgylld, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

441488. SPEGEL, förgylld, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

72 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 52 cm.

Antal besök: 405