LÅDKAMERA, lins märkt Excelsior, tidigt 1900-tal.

441486. LÅDKAMERA, lins märkt Excelsior, tidigt 1900-tal.

I delar med väska. 2 linser medföljer ("C.P. Goerz, Berlin" samt "Carl Zeiss Jena" Väskans mått ca 34 x 21 x 34 cm.

Slitage, repor, märken, bucklor. Väska med skador. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 005