I delar med väska. 2 linser medföljer ("C.P. Goerz, Berlin" samt "Carl Zeiss Jena" Väskans mått ca 34 x 21 x 34 cm.
Slitage, repor, märken, bucklor. Väska med skador. Ej genomgången.