441370. LOUIS JEAN DESPREZ. etsning. Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie.
en memoire de la journeé du 17 juillet 1788. J F Martin sc. Senare avdrag 1900-tal. tryckyta 500x730mm.
riss i papperet, rotfanérramen skadad och med bortfall. Ej exminerad ur ram.