LOUIS JEAN DESPREZ. etsning. Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie.

441370. LOUIS JEAN DESPREZ. etsning. Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie.

en memoire de la journeé du 17 juillet 1788. J F Martin sc. Senare avdrag 1900-tal. tryckyta 500x730mm.

riss i papperet, rotfanérramen skadad och med bortfall. Ej exminerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 790