SIDEBOARD, 19/2000-tal.

SIDEBOARD, 19/2000-tal.
441369. SIDEBOARD, 19/2000-tal.

Längd 145 cm, bredd 40 cm, höjd 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 811