HALLSET, 2 delar, vitlaserat.

HALLSET, 2 delar, vitlaserat.
441314. HALLSET, 2 delar, vitlaserat.

Spegel med underskåp. 1900-tal.
Höjd 71 cm, 101 x 30 cm.
Spegel höjd 103 cm, bredd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71 cm, 101 x 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 709