TENNFAT, Jönköping, tidigt 1700-tal.

4413006. TENNFAT, Jönköping, tidigt 1700-tal.

Stämpelmärkt: Jönköping

Diameter: 33 cm.

Bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärkt: Jönköping

Diameter: 33 cm.

Antal besök: 201