4412365. ENICAR. ARMBANDSUR. AUTOMATIC. 1970-TAL.
Grönfärgad urtavla, stålboett, veckodag-och datumvisning.
Kal: AR 167.
Ref.nr: 147-01-03 / 2342.
Diameter: 35mm.
Bruksslitage. Någon små repa och märken. Urtavla och visare med patina. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.