MUNKFIGUR, Thailand, 1900-tal.

441204. MUNKFIGUR, Thailand, 1900-tal.

Förgylld brons. Höjd 39 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld brons. Höjd 39 cm.

Slitage.

Antal besök: 782