VITRINSKÅP, 1800-tal.

VITRINSKÅP, 1800-tal.
4412046. VITRINSKÅP, 1800-tal.

Höjd ca 224 cm.
Bredd ca 120 cm.
Djup ca 32 cm.

Åldersslitage samt repor, märken. lösa delar. Dammig. Nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 224 cm.
Bredd ca 120 cm.
Djup ca 32 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 735