DYKARHJÄLM, tidigt 1900-tal.

DYKARHJÄLM, tidigt 1900-tal.
4411987. DYKARHJÄLM, tidigt 1900-tal.

Koppar och mässing. höjd 50 cm, bredd 37 cm, djup 45 cm.

Hårt bruksslitage, bucklor. Ej funktionstestad, saknar möjligen delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 204