BORDSUR, brons, "Hour Lavigne". 1900-tal.

4411869. BORDSUR, brons, "Hour Lavigne". 1900-tal.

20x10 cm, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x10 cm, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 245