LONGINES. Armbandsur, stål, automatic, subsekund, 1940-tal.

4411805. LONGINES. Armbandsur, stål, automatic, subsekund, 1940-tal.

Boett 33 mm. Nr. 22333, 121. Utan armband.

Bruksskick. Repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561