EMIL LEMON. Stilleben med hummer, olja på pannå, signerad.

441173. EMIL LEMON. Stilleben med hummer, olja på pannå, signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Antal besök: 1 094