VATTENHO, lavasten.

VATTENHO, lavasten.
441159. VATTENHO, lavasten.

Längd 75, bredd 55, höjd 38 cm.

Slitage samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
441159. VATTENHO, lavasten.

Slitage samt lagning.

Antal besök: 768