HÄNGSKÅP, 1700/1800-tal.

HÄNGSKÅP, 1700/1800-tal.
4411456. HÄNGSKÅP, 1700/1800-tal.

Avlutad furu, senare bemålad. 68x32, höjd 74 cm, ex. beslag.

Delvis senare beslag, bruksslitage, färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 329