DOCKOR, 4 st, celluloid och plast, 1900-tal.

441127. DOCKOR, 4 st, celluloid och plast, 1900-tal.

Två gå-dockor märkta Roddy England.
Längd ca 30 - 50 cm.

Största dockan med lagningar. Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 - 50 cm.

Antal besök: 4 858