SKEDAR, 2 st, silver, Samuel Lyberg, Borås, 1792 samt Eric Björkman, Eskilstuna, 1798.

441113. SKEDAR, 2 st, silver, Samuel Lyberg, Borås, 1792 samt Eric Björkman, Eskilstuna, 1798.

Längd ca 20 - 21,5 cm.
Vikt ca 94 gram.

Slitage, gravyrer, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 - 21,5 cm.
Vikt ca 94 gram.

Slitage, gravyrer, bucklor.

Antal besök: 1 001