TEKOPPAR, med fat, 5 st, SOCKERSKÅL, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

441055. TEKOPPAR, med fat, 5 st, SOCKERSKÅL, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

Diameter ca 9 - 16 cm.

Slitage, nagg, sockerskål saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 9 - 16 cm.

Antal besök: 775