HILMER JOHANSSON. "Johan Pol", skulptur, trä, signerad och daterad 1952.

441051. HILMER JOHANSSON. "Johan Pol", skulptur, trä, signerad och daterad 1952.

Höjd 18 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 773