VAS, glas " Spun ", Bengt Edenfalk, Skruf.

441048. VAS, glas " Spun ", Bengt Edenfalk, Skruf.

Höjd ca 28,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 3 459