TRÄDGÅRDSSTOLAR, metall, 1900-talets andra hälft.

441039. TRÄDGÅRDSSTOLAR, metall, 1900-talets andra hälft.

Mönsterås metall.
Bredd 64, djup ca 58, höjd 85 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönsterås metall.

Bruksslitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 151