TRÄDGÅRDSSOFFA, metall, 1900-talets andra hälft.

441030. TRÄDGÅRDSSOFFA, metall, 1900-talets andra hälft.

Mönsterås metall.
Längd 150, höjd 88 cm.

Bruksslitage, ribborna bör bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönsterås metall.
Längd 150, höjd 88 cm.

Antal besök: 1 195