OLLE HAMMARSTEN. Olja på duk.

OLLE HAMMARSTEN. Olja på duk.
441018. OLLE HAMMARSTEN. Olja på duk.

En hemlis på logen. Signerad. 60x49 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 4 209