Helsingborgs Auktionskammare
Vapen & Militaria
Blankvapen
DOLK, Ottomanska riket, 1800-tal, låghaltigt silver.
440960. DOLK, Ottomanska riket, 1800-tal, låghaltigt silver.
Längd 38 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 38 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 753