R.BODLÄNDER,BERLIN. Blomstilleben med tulpaner och syrener.

44095. R.BODLÄNDER,BERLIN. Blomstilleben med tulpaner och syrener.

Olja duk,74x99 cm.Signerad.

Duklagning, en tryckskada centralt nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja duk,74x99 cm.Signerad.

Antal besök: 3 305