GLASSERVIS, 33 delar, rökfärgat glas, Orrefors, 1900-tal.

440908. GLASSERVIS, 33 delar, rökfärgat glas, Orrefors, 1900-tal.

7 glas höjd 13,8 cm
9 glas höjd 11 cm
7 glas höjd 8 cm
10 glas höjd 7,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 glas höjd 13,8 cm
9 glas höjd 11 cm
7 glas höjd 8 cm
10 glas höjd 7,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 065