CARL PETER LEHMANN. Porträtt, ett par, olja på plåt, signerade.

44090. CARL PETER LEHMANN. Porträtt, ett par, olja på plåt, signerade.

35 x 25 cm vardera.

slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 25 cm vardera.

slitage och fläckar.

Antal besök: 2 852