STOLAR, 6 st. Furu, CE Ekström, Alb. Johansson Hyssna, 1900-talets andra hälft.

440892. STOLAR, 6 st. Furu, CE Ekström, Alb. Johansson Hyssna, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 82, sitthöjd 44, sittdjup 39 cm.

Bruksslitage samt sitsar med fläckar, en sits med spricka och en med skada på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 166